Stopite v stik z nami

UNICHEM, proizvodnja kemičnih izdelkov d.o.o

Sinja Gorica 2, 1360 Vrhnika, Slovenija
tel: +386 1 7558 150
fax: +386 1 7558 155
unichem@unichem.si

UNICHEM LOGISTIČNI CENTER
IOC ZAPOLJE I 18, 1370 Logatec, Slovenija
unichem@unichem.si


Vodstvo

Robert Surina, direktor podjetja
tel: + 386 1 7558 194
e-naslov: robert.surina@unichem.si

Mile Radivojević, prokurist podjetja
tel: + 386 1 7558 150
e-naslov: mile.radivojevic@unichem.si

Desa Samarin, pomočnica direktorja
tel: + 386 1 7558 182
e-naslov: desa.samarin@unichem.si

Igor Rajič, direktor prodaje
tel: +386 1 7558 175
gsm: +386 41 717 593
e-naslov: igor.rajic@unichem.si

Vida Radivojević, Svetovalka direktorja podjetja za marketing in PR
tel: + 386 1 7558 161
e-naslov: vida.radivojevic@unichem.si

Anže Kovač, direktor marketinga
tel: + 386 1 7558 172
e-naslov: anze.kovac@unichem.si

Aleksandra Ambrož, direktorica oskrbovalne verige
tel: + 386 1 7558 158
e-naslov: aleksandra.ambroz@unichem.si

Rosario Pecoraro, pomočnik direktorja za proizvodno tehnični sektor
tel: + 386 1 7558 156
gsm: +386 31 306 389
e-naslov: rosario.pecoraro@unichem.si

Loreta Vlahović, direktorica Gaia-U, Klub Gaia
tel: + 386 1 7558 161
e-naslov: loreta.vlahovic@unichem.si


Nabava

Mateja Turšič, vodja nabave
tel: + 386 1 7558 178
e-naslov: mateja.tursic@unichem.si


Razvoj

Dr. Igor Prša, vodja razvoja agro programa
tel: + 386 1 7558 179
e-naslov: igor.prsa@unichem.si

Marko Cvijić, Vodja razvoja biocidnega programa
tel: + 386 1 7558 197
e-naslov: marko.cvijic@unichem.si


Prodaja

Mirko Kondić, vodja prodaje za Slovenijo
gsm: + 386 03 726 765
tel: + 386 1 7558 171
e-naslov: mirko.kondic@unichem.si

Prodajna pisarna
tel: + 386 1 7558 170
e-naslov: prodaja@unichem.si


Logistika

Primož Oman, vodja logistike
tel: + 386 1 8100 275
e-naslov: primoz.oman@unichem.si


Izvoz

Matija Sorč, direktor izvoza
tel: + 386 1 7559 713
gsm: +386 41 754 952
e-naslov: matija.sorc@unichem.si

Iztok Pichler, vodja regije za trg JV Evrope in Arabske dežele
gsm: +386 51 674 394
tel: +386 1 7558 195
e-naslov: iztok.pichler@unichem.si

Peter Marolt, vodja regije za trg OE
gsm: +386 51 651 693
tel: +386 1 7559 704
e-naslov: peter.marolt@unichem.si

Maja Juvan, vodja regije za trg ZE: Italija, Španija, Portugalska, Francija, Anglija, Irska Benelux, Islandija
gsm: +386 41 357 924
tel: +386 1 7559 708
e-naslov: maja.juvan@unichem.si

Dejan Radivojević, Vodja regije za trge Severne Amerike, Avstralije in Azije
gsm: 040 676 499
e-naslov: dejan.radivojevic@unichem.si

Alvaro Palacios, vodja regije za Latinsko Ameriko
gsm: +51 987 563 555
e-naslov: alvaro.palacios@unichem.si


Marketing

Vida Radivojević, svetovalka direktorja za marketing in PR
tel: + 386 1 7558 161
e-naslov: vida.radivojevic@unichem.si

Anže Kovač, direktor marketinga
tel: + 386 1 75 58 172
e-naslov: anze.kovac@unichem.si

Tanja Mele, vodja projektov za komunikacije
tel: + 386 1 7558 193
e-naslov: tanja.mele@unichem.si

Mateja L. Nacevski, vodja projektov za komunikacije
tel: + 386 1 7558 162
e-naslov: mateja.nacevski@unichem.si

Tatjana Šeneker, vodja projektov za komunikacije
tel: + 386 1 7558 717
e-naslov: tatjana.seneker@unichem.si

Boštjan Ponikvar, vodja merchandisinga
tel: + 386 1 7558 187
e-naslov: bostjan.ponikvar@unichem.si


Plantella

Strokovnjaki po naravi.

Bio Plantella

Strokovnjaki po naravi

Vivera

Učinkovita in raznolika zaščita za obolele in napadene rastline.

biotoll

biotoll

Effect

Učinkovito nad mrčes!

Effect Protect

Učinkovita zaščita pred komarji in klopi

Ratimor

Miši in podgane?
Ne, hvala!